KONST / Litografier / Färglitografi 10974028
nr 1097 4028
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), "Piplärka", 102/175, signerad, motivet: 35x39
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 mars 2017
kl 18:25:50
300 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
20 mar
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg